U rodziny lub znajomych

03 października
11:47 2014

Kredyty gotówkowe czy inaczej mówiąc kredyt konsumpcyjne które też mogą być kredytami ratalnymi należą do bardzo poszukiwanych kredytów na rynku produktów bankowych.

Mile widziany jest również tani kredyt gotówkowy z oczywistych zresztą względów problem w tym że teraz tanich kredytów już nie ma a tym bardziej kredytów gotówkowych.

Owszem możemy szukać w ofercie bankowej jak najtańszych kredytów, jak najkorzystniejszych sposobów na pożyczenie gotówki, ale z pewnością powinniśmy być przygotowani że nie będzie to z pewnością tani kredyt gotówkowy. Ale i tak w bankach jest najtaniej bowiem w instytucjach poza bankowych szukanie kredyt to jak wiązanie na swojej szyi pętli.

Wariant z parabankami jest najgorszym z możliwych pomysłów na pożyczenie gotówki z prostego względu ponieważ tam tani kredyt gotówkowy nigdy nie istniał a wręcz przeciwnie parabanki stosują kosmiczne wręcz odsetki i z tych odsetek kredytobiorca nigdy się nie wyplącze. Dlatego lepiej mimo wszystko starać się o kredyty gotówkowe w bankach, ale niestety nie zawsze jest to możliwe.

W ofercie bankowej z pewnością nie brakuje kredytów typu tani kredyt gotówkowy ale proszę nam wierzyć są to tylko oferty reklamowe.

Tanie kredyty to przeżytek który już nie wróci. Ale na temat kredytów gotówkowych można powiedzieć jedną pozytywna rzecz, mianowicie to że banki znacznie złagodziły warunki przyznawania takich kredytów i jest teraz o wiele łatwiej się o nie starać. Obecnie banki prowadzą na szeroka skalę zakrojona akcję promocyjna dla kredytów konsumpcyjnych, ale przy tego rodzaju promocjach powinniśmy szczególnie uważać i dokładnie zapoznawać się z ofertami tych kredytów, ponieważ często zastawiane są na kredytobiorców pułapki na przykład typu konieczność założenie konta bankowego i wykonania iluś tak operacji za pomocą karty debetowej.

Na to wszystko powinniśmy zwracać uwagę jeżeli oczywiście decydujemy się na kredyt gotówkowy.