Plus i PKO BP rozdają bilety do kina. Wystarczy doładować telefon

15 kwietnia
17:39 2017

PKO Bank Polski wspólnie z siecią telefonii komórkowej Plus organizują akcję promocyjną dla fanów kinematografii. Ci mogą wygrać darmowe bilety do kina.

Banki coraz chętniej organizują różnego rodzaju akcje promocyjne we współpracy z innymi uczestnikami rynku, niekoniecznie usług finansowych. Tak jest między innymi w przypadku PKO Banku Polskiego i sieci Plus, które wspólnie rozdają swoim klientom bilety do kina w ramach promocji "Kino Gratis".

Zasady akcji są niezwykle proste, jednak wymagają pośpiechu. W grze jest bowiem ograniczona ilość biletów, a otrzymają je osoby, które jako pierwsze spełnią warunki zapisane w regulaminie. 

Pierwszym warunkiem jest posiadanie telefonu komórkowego w sieci Plus i bycie Abonentem Plus na Kartę, Simplus, Abonentów 36i62, Sami Swoi3 oraz iPlus na Kartę, Plus Internet na Kartę i Nowy Plus Internet na Kartę. Dodatkowo konieczne będzie korzystanie z serwisów bankowości internetowej Inteligo, PKO Banku Polskiego S.A lub bankomatów PKO Banku Polskiego S.A.

Następnym krokiem jest wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści KINO pod numer 80808 i doładowanie telefonu w iPKO na kwotę minimum 50 zł. Czynności tych należy dokonać w terminie od 14 lipca do 14 sierpnia bieżącego roku.

W ramach promocji przygotowano 3396 biletów, które trafią do pierwszych osób spełniających warunki promocji. Po wysłaniu SMS-a otrzymamy zwrotną wiadomość z informacją o przystąpieniu do promocji, a w przypadku wygranej, w ciągu 7 dni od zakończenia okresu trwania promocji otrzymamy kolejną wiadomość, która będzie jednocześnie zawierała 10-znakowy kod uprawniający do otrzymania pojedynczego biletu na wybrany film wyświetlany w sieci Cinema City. W promocji nie biorą udziału seanse w kinach IMAX i filmy wyświetlane w technologii 3D.

Warto też zaznaczyć, że istnieje możliwość zdobycia większej ilości biletów przez jednego uczestnika promocji. W tym celu wystarczy jedynie zasilić swoje konto telefonicznie kwotą minimum 50 zł więcej niż jeden raz w okresie trwania promocji.

Otrzymany bilet w wersji elektronicznej można zrealizować w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania.